سوالات پیش از سفارش

کیفیت چاپ مهر روی کاغذ به عوامل مختلفی مانند طرح مهر، ابعاد فونت‌ها، شکل‌ها و خطوط و همچنین کیفیت و برند دستگاه به کار گرفته شده دارد. بنابراین لزوما کیفیت مهرهای ژلاتینی از مهرهای لیزری پایین‌تر نیست و به عوامل گفته شده بستگی خواهد داشت.

شما در ۲۴ ساعت شبانه‌روز می‌توانید سفارشات خود را ثبت نمایید.

بهترین نوع فایل جهت ساخت مهر فایل‌های وکتور مانند: cdr ، ai ، eps می‌باشد. اگر طرح شما در نرم‌افزار photoshop طراحی شده است لازم است فایل لایه باز فرمت psd ارسال نمایید. اگر به فایل‌های فوق دسترسی ندارید لازم است فایل خود را با کیفیت بالا ارسال نمایید.

جهت ساخت مهر لازم است مدارک زیر را ارائه نمایید:
مهرهای شخصی: تصویر کارت ملی
مهرهای پزشکی و پرستاری: تصویر کارت عضویت نظام پزشکی یا نظام پرستاری
مهرهای مهندسی: تصویر برگه‌ی عضویت نظام مهندسی
مهرهای وکالت: تصویر کارت عضویت کانون وکلا و یا موارد مشابه
مهرهای شرکت‌ها: تصویر آگهی ثبتی شرکت و یا نامه درخواست ساخت مهر
مهرهای فروشگاه‌ها: تصویر جواز کسب

شما با استفاده از دسته‌بندی‌های شغلی موجود در فروشگاه و یا با استفاده از فیلتر کردن شکل مهر، ابعاد مهر و سایر موارد می‌توانید مهر مناسب خود را انتخاب نمایید.

در صورتی که نتوانستید دستگاه مناسبی انتخاب کنید می‌توانید فایل طرح و یا نوشته مهر خود را از طریق سیستم گفتگوی آنلاین که با علامت سوال در صفحه مشخص است برای ما ارسال نمایید تا ما راهنمایی لازم را انجام دهیم.

رنگ بدنه دستگاه در سایت قابل انتخاب نیست. اما شما می‌توانید رنگ مورد نظر خود را در قسمت یادداشت سفارش در صفحه محصول بنویسید تا در اولویت قرار داده شود و یا پیش از ثبت سفارش از طریق گفتگوی آنلاین یا تلفنی رنگ‌های موجود را استعلام بگیرید.

سوالات پس از فروش

تمامی سفارشات در روزهای غیر تعطیل و بعد از تایید طرح ارسالی توسط شما ساخته و ارسال می‌شود. سفارشات مهرهای ژلاتینی و لیزری یک روز پس از تایید طرح و سفارشات مهرهای فلزی و برجسته سه روز و مهر برنجی مخصوص مهر و موم هفت روز پس از تایید طرح ارسال خواهد شد.

سفارشات شهر تهران (مناطق ۲۲ گانه) توسط پیک و با هزینه‌ی ثابت 20000 تومان و سفارشات کلیه شهرستان‌ها توسط پست پیشتاز و با هزینه‌ی ارسال 20000 تومان ارسال خواهد شد. تمامی سفارشات بالای 300هزار تومان به صورت رایگان ارسال خواهد شد. همچنین شما با انتخاب گزینه‌ «تحویل حضوری در دفتر چاپ پاییز» می‌توانید سفارش خود را به صورت حضوری دریافت نمایید.