آموزش

کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت سلفون دیجیتال

کارت ویزیت یا Business Card ، کم هزینه ترین و مؤثرترین واسطه ارتباطی بین شما و مشتریان و مخاطبان شماست. کارت ویزیت ها شامل اطلاعات تماس شخصی یا کاری اشخاص هستند. اطلاعاتی مانند شماره تماس، آدرس ایمیل و نشانی روی همه کارت ویزیت ها درج می شوند. اما آنچه یک کارت ویزیت را در ذهن مخاطبان شما ماندگار می کند، در درجه اول، طراحی و در درجه دوم کیفیت چاپ آن است.

با چاپ یک کارت ویزیت با طراحی حرفه ای و جذاب، و ارائه آن به مشتریان و مخاطبان خود، راهی تأثیرگذار برای ارتباط با آنان ایجاد می کنید.

روش های طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت، الگوی از پیش تعیین شده ای ندارد و جذابیت و زیبایی آن به خلاقیت و مهارت طراح گرافیک بستگی دارد.

چیزی که شما از طراحی کارت ویزیت، انتظار دارید، برقراری ارتباط با مخاطب و نمایش اطلاعات تماس، به صورت مؤثر و جذاب است. طراحی حرفه ای و تأثیرگذار یک کارت ویزیت، ارزش کسب و کار شما را نمایان می کند و شما را از رقبایتان، متمایز نشان می دهد.

در یک کارت ویزیت با طراحی جذاب، این ویژگی ها وجود دارد:

  • فضای خالی کافی برای گردش چشم بیننده، لحاظ شده است.
  • اطلاعات تماس، به صورت خوانا و با اندازه و فونت مناسب درج شده است.
  • از المان های طراحی جذاب، همچون تصاویر، آیکون ها، لوگو و طرح های انتزاعی به طور مناسب و به اندازه در آن استفاده شده است.
  • رعایت ترکیب بندی مناسب، این امکان را می دهد تا اطلاعات تماس شما، به بهترین شکل دیده شده و در ذهن مخاطب ثبت شوند.

روند طراحی کارت ویزیت در چاپ پائیز

چاپ پائیز، خدمات چاپ و طراحی کارت ویزیت را با بهره مندی از خلاقیت و مهارت طراحان و تکنولوژی دستگاه های چاپ پیشرفته به انجام می رساند. برای چاپ یک کارت ویزیت با طراحی به یاد ماندنی و جذاب، می توانید سفارش خود را از طریق فرم موجود در این صفحه ثبت نمایید.

کارشناسان ما برای تکمیل پروسه طراحی با شما در تماس خواهند بود تا مناسب ترین طراحی، برای کارت ویزیت شما انجام شود. پس از تأیید طرح، کارت ویزیت شما در کوتاه ترین زمان ممکن، به چاپ خواهد رسید و به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

چاپ پاییز برای چاپ کارت ویزیت از چه متریالی استفاده می کند؟

انتخاب طرح و رنگ، برای چاپ کارت ویزیت، محدودیتی نخواهد داشت و شما می توانید طرح دلخواه خود را با هر تعداد رنگ و تصویر ، انتخاب نمایید.

طرح انتخابی شما، توسط دستگاه دیجیتال به روی مقوای گلاسه 300 گرمی چاپ خواهد شد. پس از اتمام چاپ، برای محافظت بیشتر، کارت ویزیت با لایه ای از سلفون پوشانده می شود. سلفون مورد استفاده برای پوشش کارت، در دو نوع براق و مات قابل سفارش است که هریک زیبایی و جلوه خاصی را به کارت ویزیت می بخشند.

چاپ کارت ویزیت سلفون دیجیتال، پلنی مناسب و اقتصادی برای تهیه کارت ویزیت بوده که از زیبایی نامحدود و دوام بالا به صورت همزمان برخوردار است.

آیا امکان چاپ دو رو و برش کارت وجود دارد؟

بله می توانید کارت ویزیت خود را به صورت یک رو یا دورو سفارش دهید. همچنین در صورت تمایل شما کارت ویزیت به صورت دورگرد برش خواهد خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *