آموزش

چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی کاغذی در مرکز چاپ پاییز

بسیاری از فروشگاه ها، برای تحویل دادن اجناس خریداری شده به مشتریان خود، از ساک های کاغذی با طراحی مخصوصِ همان فروشگاه استفاده می کنند. تحویل اجناس در ساک کاغذی (به جای نایلون معمولی) نشان دهنده احترام فروشنده به مشتریان است.

اما این همه مزایای چاپ ساک دستی کاغذی نیست. شاید به نظر برخی افراد، تهیه و چاپ ساک دستی مخصوص، امری غیر ضروری و لوکس محسوب شود. اما امروزه این وسیله به ظاهر ساده، کاربردی تبلیغاتی پیدا کرده است. می توانید با طراحی جذاب و حرفه ای و چاپ با کیفیتِ ساک دستی، برند خود را در حافظه بلند مدت مشتریان خود، ماندگار کنید.

 

 

مزایای چاپ ساک دستی

  • ساک دستی، در ابعاد گوناگونی تهیه می شود، اما کوچکترین ساک ها نیز، فضای قابل توجهی را برای درج اطلاعات تبلیغاتی، در اختیار شما قرار می دهند.

به وسیله یک طراحی حرفه ای و خلاقانه، می توانید اطلاعات فروشگاه خود را به طور مؤثر در معرض دید مشتریان خود قرار داده و آنان را به خریدهای بعدی از فروشگاهتان، ترغیب نمایید.

 

  • شاید یک ساک دستی، بهترین وسیله ای باشد که بتوانید از طریق آن، اطلاعات فروشگاه خود را به مشتریان خود منتقل کنید. درج اطلاعاتی مانند نام و لوگو، آدرس، شماره تلفن و آدرس وب سایت، به مشتریان شما کمک می کند تا در صورت رضایت از محصولات شما، برای خرید های بعدی نیز به فروشگاه شما مراجعه کنند.

 

  • همان طور که گفته شد، چاپ ساک دستی مخصوص، اعتبار و وجهه کاری شما را نزد مشتریان نمایان کرده و علاوه بر این، احساس رضایت از خرید را در آنان تقویت می نماید.

 

 

ویژگی های چاپ ساک دستی کاغذی در مرکز چاپ پاییز

چاپ ساک دستی کاغذی در مرکز چاپ پاییز، با بهره مندی از دستگاه های چاپ حرفه ای مجهز به تکنولوژی افست انجام می پذیرد. همچنین ناظران چاپ با تجربه، کیفیت چاپ و رنگ را در تمامی مراحل کنترل می کنند تا نتیجه ای رضایت بخش و مطلوب حاصل شود.

انتخاب طرح و تعداد رنگ

می توانید تعداد رنگ های مورد نظر برای چاپ ساک دستی را انتخاب نمایید. در صورتی تمایل شما، طرح چاپی روی ساک، به صورت تک رنگ چاپ خواهد شد. اما پیشنهاد ما برای جلب توجه و تأثیرگذاری بیشتر بر مشتریان، چاپ ساک دستی با طرح تمام رنگی است.

همچنین می توانید طرح پشت و روی ساک را به صورت یکسان یا متفاوت، سفارش دهید.

جنس، گرماژ و ضخامت کاغذ

جنس کاغذ مورد استفاده برای تهیه ساک دستی، از نوع گلاسه گرم بالا می باشد. می توانید ضخامت کاغذ را از میان کاغذهای 170 تا 250 گرمی انتخاب کنید. استفاده از کاغذهای ضخیم تر، موجب دوام و ماندگاری بیشتر ساک خواهد بود، در حالی که انتخاب کاغذهای سبک تر، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است.

 

روکش

برای حافظت بیشتر از طرح چاپ شده روی ساک، و طول عمر بیشتر آن، روکشی از جنس سلفون روی ساک چسبانده می شود. می توانید برای تهیه ساک با نمای براق، از روکش سلفون براق ، و برای نمای مات از روکش سلفون مات استفاده نمایید.

امکانات ویژه

UV موضعی

در صورت تمایل شما، قسمتی از طرح (قسمت مورد نظر شما، مانند تصویری خاص، لوگوی فروشگاه، نام فروشگاه یا اطلاعات تماس) با روکشی از UV موضعی، پوشانده می شود. این تکنیک جذاب، باعث برجستگی و براق شدن قسمت های مورد نظر خواهد شد.

 

هات فویل، داغ کوب یا طلاکوب

هات فویل یا طلاکوب، تکنیک ویژه دیگری در چاپ پاییز است. قابلیت طلاکوب یا هات فویل به شما این امکان را می دهد که قسمت های مورد نظر طرح را با رنگ طلایی متالیک روی ساک به چاپ برسانید.

در این تکنیک، علاوه بر رنگ طلایی، می توان از رنگ های متالیک دیگر، همچون نقره ای، سبز، قرمز، آبی، مسی و صورتی نیز استفاده نمود. همچنین امکان استفاده همزمان از چند رنگ متالیک وجود دارد.

چاپ داغی

چاپ داغی یکی دیگر از امکانات ویژه چاپخانه پاییز است. در تکنیک چاپ داغی، تصویر یا اطلاعات مورد نظر شما، با استفاده از حرارت و فشار بالا، روی ساک دستی نقش می بندد و طرح را با افکتی شبیه به سوختگی همراه با فرو رفتگی نمایان می کند.

نوع و رنگ بند ساک

بند،  یکی از ملزومات ساک دستی است. می توانید شکل ، نوع و رنگ بند ساک دستی را مطابق سلیقه خود سفارش دهید. بندهای ساک دستی در چاپ پاییز، در دو نوع بافته و ساده و در رنگ های سفید و سیاه، قابل انتخاب هستند.

تعداد

برای سفارش چاپ ساک دستی کاغذی، می توانید تیراژ مورد نظر خود را از 500 تا 5000 عدد انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *